Photoshop, Fireworks, Flash, Cinema4D, Corel Draw, Egitim Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen olursa bana yada diger admine pm atin
En son konular
» Fireworks Styles
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından 1red11 C.tesi Kas. 30, 2013 8:38 pm

» Adobe FireWorks CS3 Indir
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından onxy1951 Ptsi Ekim 18, 2010 3:49 pm

» Adobe FireWorks CS3 Türkçe
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından onxy1951 Ptsi Ekim 18, 2010 3:47 pm

» Macromedia Fireworks 8
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından dexigner11 Çarş. Eyl. 15, 2010 12:14 am

» Microsoft FrontPage 2003 Indir Download
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından coolayaz Perş. Mayıs 06, 2010 9:48 pm

» Adobe FireWorks CS3 v9.0 (Son Surum)
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından night_sound Paz Mart 07, 2010 9:38 am

» Adobe Flash CS3 Indir Windows
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından thomas Çarş. Şub. 24, 2010 9:51 pm

» Duello|Futbol 1.0 - Yeni Tıkla ! -
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından burakkaralar Ptsi Şub. 22, 2010 2:43 pm

» Yeni Sitemiz http://www.forumlider.yetkinforum.com/
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından sino45 Perş. Şub. 18, 2010 8:35 pm

» Yeni Sitemiz http://www.forumlider.yetkinforum.com/
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimetarafından sino45 Perş. Şub. 18, 2010 8:33 pm

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA

3 posters
YazarMesaj
carsı
Moderatör
Moderatör
carsı

Erkek
Ruh Halleri : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Iyi11
Rep Sistemi : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Reputationposstv7
Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 0

Başarı Puanı:
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Left_bar_bleue10/100BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Empty_bar_bleue  (10/100)
Seviye:
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Left_bar_bleue10/100BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Empty_bar_bleue  (10/100)
Güçlülük:

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Empty
MesajKonu: BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA   BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 9:54 pm

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA 10if1vw3

Resimimizi seçiyoruz
Layer menüsünden resmimize sağ tıkLayıp Duplicate Layer seçeneğine tıkLıyoruz ve resmimizin kopyasını oLuşturuyoruz
Çıkan kopyaya tıkLayıp yukarıdaki NormaL yazan pencereye tıkLayıp Screen seçeneğini seçiyoruz

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Scaled.php?server=58&filename=dogicopypj9

CtrL+L basıyoruz ve çıkan ekranı resimdeki gibi yapıyoruz

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA 36kbtr4

İşLem bitince FiLter - BLur - RadiaL BLur menüsünüde resimdeki gibi yapıyoruz ve çıkan ışın şekLini istediğimiz yere yerLeştiriyoruz (AyarLarı kendi resiminize göre değiştirebiLirsiniz)

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Scaled.php?server=444&filename=dgiiiidm6

Son oLarak CtrL+Shift+L yapıyoruz
Işın efekti resimde oLuşuyor
İsterseniz ışın efektine BLur efektide uyguLayabiLirsiniz böyLece keskinLiği azaLmış oLur
Işın efektini daha beLirgin yapmak için resimimizin oLduğu Layere sağ tıkLayarak Duplicate Layer yapıyoruz ve bir tane daha ışın efekti katmış oLuyoruz (Resime göre ayarLarsınız)

Resmimizin son haLi

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Scaled.php?server=444&filename=dogiiiiiiiiiifr8
Mc Efsanevi
Admin
Admin
Mc Efsanevi

Erkek
İş/Hobiler : Futbol,okul GEçiniyok
Kişisel İleti : KuralSiz AdmiN
Ruh Halleri : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Images12
Rep Sistemi : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA R12bl5
İşletim Sisteminiz : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Yk-vista-enterprise
Program : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Photoshop

Başarı Puanı:
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Left_bar_bleue100/100BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Empty_bar_bleue  (100/100)
Seviye:
BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Left_bar_bleue100/100BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA   BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 9:55 pm

saqol
http://www.webtasarim.de.tf
ρıятσ
Admin
Admin
ρıятσ

Erkek
İş/Hobiler : futbol
Kişisel İleti : metin 2'ci ;)
Ruh Halleri : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Karizm10
Rep Sistemi : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA R12bl5
İşletim Sisteminiz : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Yk-vis12
Program : BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Photoshop

Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA   BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 9:55 pm

saol resimler çıkmamış kilit çöpe
https://webtasarim.catsboard.com

BULUTUN ARASINDAN YAZI ÇIKARTMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fireworkste Eğri Üstüne Yazı Yazma (video)
» Fireworks Uygulamaları, Resimli Anlatım ( Banner, Logo,Dairesel Yazı,Renk Değiştirm